Szklarz Trójmiasto

606 929 243 szklarz.rumia@onet.pl

Menu
O nas

Szklarz z doświadczeniem – Gdynia i Gdańsk

Nasz zakład szklarski jest firmą z wieloletnią, rodzinną tradycją już od 1963 roku. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług szklarskich. Zlecenia wykonujemy głównie na terenie Gdańska i Gdyni, ale zachęcamy do kontaktu również osoby z innych miejscowości. Współpracowaliśmy z dziesiątkami klientów – osobami prywatnymi, jak i firmami.

Jeszcze do nie dawna, usługi szklarskie kojarzyły się głównie z wstawianiem szyb do okien lub drzwi. Obecnie, jest to zawód wymagający ogromnej wiedzy i przede wszystkim pasji. Jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej oryginalne i nietypowe ściany ze szkła lub szklane schody. Dużą popularnością cieszą się realizowane przez nas fototapety szklane montowane w kuchniach i łazienkach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować je w innym pomieszczeniu!

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zapewniamy fachowe doradztwo. Zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową, pomiar, transport i montaż. Mają Państwo pytania? Zapraszamy do kontaktu, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Wc in the room

Facebook

Google Plus